Úvod > Aktuality > Aktuality archiv > Pozvání na výstavu Srdcom a rukama, projekt Spojují nás tradice

Pozvání na výstavu Srdcom a rukama, projekt Spojují nás tradice

Datum konání:
5.10.2012
Datum ukončení:
11.10.2012

Výstava Bohuslavice2.jpg
Výstava "Srdcom a rukama"

Projekt mezinárodní spolupráce Spojují nás tradice je realizován třemi partnerskými místními akčními skupinami

• MAS OZ pro rozvoj mikroregionu Požitavie - Širočina
  • MAS Region HANÁ, o. s.
  • MAS Bystřička, o. p. s.

Spojují nás tradice

Hlavním cílem projektu je kulturní výměna mezi třemi regiony: Požitavie - Širočina v Nitranském kraji, Slovenská republika, a regiony Bystřička a Region HANÁ v Olomouckém kraji, Česká republika.

Výstava je zaměřena na dovednosti, umění i řemesla všech tří partnerských regionů. Zahájení proběhlo na Slovensku 11.5.2012. Dne 1. 9. 2012 bude výstava zahájena v obci Slatinice na území Regionu HANÁ, o. s. Výstavu můžete shlédnout ve 20 obcích.

K vidění jsou výrobky od kováře, košíkáře, oplétané demižóny, výrobky z pedigu a patchworku, malováné kraslice z Moravy a Slovenska, vyšívané a paličkované dekorace, richelieu.