Obec Bohuslavice minimapa

Úvod > Prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti

Tato webová prezentace je vytvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle Pravidel přístupnosti pro weby veřejné správy.

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Pro zvětšení je potřeba použít systémových nástrojů (nastavení prohlížeče).

Kód stránek je vytvořen v souladu s normou HTML 5 a pomocí kaskádových stylů CSS. Stránky jsou přístupné i po vypnutí Javascriptových funkcí bez ztráty obsahové a navigační informace.

Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z takových důvodů, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát nepodporuje, nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení takových dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení z internetového serveru společnosti Adobe.

V některých případech je dokument zveřejněn ve formátu DOC. Takovýto soubor dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek můžete zaslat na adresu webmaster@obec-bohuslavice.cz.

Adresa :
Obec Bohuslavice
Bohuslavice č.p.25
798 56 Bohuslavice

Kontakt :

ou@obec-bohuslavice.cz
ou-bohuslavice@volny.cz

23. 10. Teodor

Zítra: Nina

Požární bezpečnost komínů a spotřebičů paliv

Novelizace Nařízení vlády č. 91/2010 Sb., o podmínkách požární bezpečnosti při provozu komínů, kouřovodů a spotřebičů paliv, které nabývá účinnosti 1. 1. 2011. Nařízení je závazné jak pro fyzické osoby, tak pro podnikající fyzické osoby a právnické osoby, tedy pro všechny. Pozor jedná se tedy i o komíny a kouřovody v soukromých provozovnách, obytných domech, hospodářských budovách, chatách, chalupách, atd.

letak_kominy.pdf
komin[1].jpg